Jak grać w Mini Lotto?

Wiele osób decydując się na wykupienie zakładu w grach liczbowych chce mieć jak największe prawdopodobieństwo głównej wygranej. Dlatego też wielu uczestników rezygnuje z gry Lotto na rzecz Mini Lotto. Czym wyróżnia się ta gra i dlaczego wiele osób uznaje ją za atrakcyjną?
Mini Lotto oferuje dość wysoką szansę na główną wygraną, oczywiście w porównaniu do innych gier oferowanych przez Totalizatora Sportowego. Wielu graczy chce jeszcze bardziej wzmocnić to prawdopodobieństwo. Oficjalną metodą jest w tym przypadku gra systemem. Oznacza to, że zamiast standardowego wybierania pięciu liczb z puli 42 wybrać można ich aż dwanaście.

 

Wszystkie one biorą udział w losowaniu. Jakie są mniej oficjalne metody zwiększania szansy na wygraną? Mini Lotto wyniki statystyki pozwalają ustalić, które liczby częściej pojawiają się w ostatnich losowaniach. To teoretycznie może pomóc w skreśleniu zwycięskiego zestawu liczb. Warto jednak pamiętać, że zwycięskie zestawy zazwyczaj są losowane metodą chybił trafił. Często główną wygraną trafiają również gracze decydujący się na grę systemową. O popularności gry i wysokim prawdopodobieństwie wygranej w grze Mini Lotto świadczy fakt, że główna wygrana w tej grze pada prawie codziennie.

 

Możesz również polubić…