Hafciarnia Warszawa – gdzie zamówić haft na odzieży?

Hafciarnia Warszawa to miejsce, w którym powstają prawdziwe perełki znakowania tekstyliów. Haft komputerowy jest najpopularniejszą i najbardziej efektywną metodą znakowania. Na cenę takiego haftu wpływają różne parametry. Ważna jest wielkość, rodzaj powierzchni, na której powstanie haft, a także ilość uderzeń igły na centymetr kwadratowy.

Na cenę haftu nie wpływa natomiast ilość kolorów, które zostały wybrane i użyte w projekcie. Powierzchnia materiału, na którym zamierza się umieścić dany haft, musi być odpowiednio płaskie i do tego dostępne na tyle, aby zmieścił się przedmiot na tamborku maszyny. Na powierzchni nie może też pojawić się żaden szew ani aplikacja, które mogłyby uniemożliwić naniesienie haftu.

Jeśli haft komputerowy ma się pojawić na koszulce, warto pamiętać, że stosuje się pod spodem fryzelinę, która może stać się nieprzyjemna w odbiorze przez skórę, gdyż powoduje uczucie drapania i uwierania w kontakcie z ciałem.

Haft komputerowy ma wiele zalet. Przede wszystkim uznawany jest za najbardziej trwałą metodą znakowania odzieży i tekstyliów. Poza tym jest to metoda niezwykle opłacalna. Dzięki niej można uzyskać wiele nieszablonowych efektów, ponieważ nici użyte podczas haftowania są metalizującymi i ognioodpornymi.

Haft komputerowy umożliwia idealne i bardzo precyzyjne odwzorowanie indywidualnie przygotowanego i oryginalnego projektu. Dzięki jego technice bez trudu wykonać można personalizację odzieży lub tekstyliów, na przykład haftując na nich liczby (daty urodzenia) lub imiona. Haft komputerowy jest całkowicie odporny na pranie (nawet wielokrotne) i to wykonywane w naprawdę wysokich temperaturach.

Niestety, haftu komputerowego nie poleca się stosować na cienkich materiałach. Cienkie materiały to takie, które wynoszą poniżej 190 gramów. Haft komputerowy nie będzie także opłacalny, gdy będzie się planowało umieścić go na stosunkowo dużej powierzchni. Ale genialnie sprawdza się za to na naszywkach.

Możesz również polubić…