Schodołazy dla osób niepełnosprawnych w najlepszych cenach

Schodołazy gąsienicowe to ogromne ułatwienie dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, szczególnie jeżeli z jakiegoś powodu trzeba regularnie pokonywać schody. Osoby niepełnosprawne mogą mieć z tym ogromny problem, a w niektórych przypadkach będzie to wymagało zaangażowania kilku dodatkowych osób do pomocy. Problem ten rozwiązują schodołazy kroczące. Tego typu urządzenia można wykorzystać do wnoszenia i znoszenia osoby po schodach. Najważniejsze jest to, że schodołaz gąsienicowy nie wpływa negatywnie na komfort osoby niepełnosprawnej, a jednocześnie transport odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny.

  1. Schodołazy kroczące czy schodołazy gąsienicowe?
  2. Używane schodołazy kroczące
  3. Schodołaz używany od sprawdzonego dostawcy

O ile więc nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że schodołaz kroczący lub gąsienicowy ułatwi wiele codziennych czynności, to nie da się ukryć, że schodołazy nowe sprzedawane są czasami w bardzo wysokich cenach. Tym samym nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Na szczęście obecnie można bez problemu kupić schodołaz używany w doskonałym stanie techniczny. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto brać pod uwagę używany schodołaz kroczący lub schodołaz gąsienicowy używany, poniżej znajdziesz zalety i wady takiego rozwiązania.

Schodołazy kroczące czy schodołazy gąsienicowe?

Na początek warto jednak zastanowić się nad tym, jaki rodzaj schodołaza przyniesie najwięcej korzyści osobom niepełnosprawnym. Najpopularniejsze warianty to schodołazy kroczące oraz schodołazy gąsienicowe. Te ostatnie dostępne są w nieco niższych cenach i mogą być stosowane nawet przez osoby z dużą nadwagą. Dużą tego sprzętu jest to, że można z nich korzystać bez względu na model wózka inwalidzkiego. Jednocześnie schodołązy gąsienicowe można stosować tylko tam, gdzie maksymalny kąt nachylenia schodów nie przekracza 35 stopni. Problem ten nie występuje przy schodołazach kroczących, jednak te transportery schodowe wymagają pomocy ze strony opiekuna. Należy więc dokładnie przemyśleć, jaki model będzie najlepszy, a następnie sprawdzić schodołazy używane, które pozwolą sporo zaoszczędzić.

Używane schodołazy kroczące

Jeżeli chodzi o schodołazy używane osobowe, to ich ceny są niezwykle atrakcyjne, szczególnie w porównaniu z nowymi modelami. Należy jednak pamiętać, że zarówno kroczące, jak i gąsienicowe sprzęty powinny być zamawiane wyłącznie u sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu nie ma ryzyka, że stan techniczny używanego schodołaza będzie miał negatywny wpływ na jego pracę.

używane schodołazy dla niepełnosprawnych

Schodołaz używany od sprawdzonego dostawcy

Niskie ceny i największy wybór produktów dla osób niepełnosprawnych, starszych i tych, które z jakiegoś powodu potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, oferuje popularny sklep internetowy. Dostępne są tu również wysokiej jakości schodołazy używane dla osób niepełnosprawnych. Każdy schodołaz krzesełkowy używany dostępny w ofercie jest w pełni sprawnym urządzeniem.

Możesz również polubić…