Zespół cieśni nadgarstka leczenie operacyjne. Ból w nadgarstku – jak sobie z nim poradzić?

Ból w nadgarstku może mieć różne przyczyny. W większości przypadków jest to chwilowa kontuzja, która przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia szybko minie. Gorzej, jeżeli dolegliwości bólowe się przeciągają, a problematyczne staje się utrzymanie w dłoni kubka z herbatą. Objawów bólowych i ograniczenia ruchomości stawu nie można w żadnym przypadku ignorować.

operacja cieśni nadgarstka

Zalecana jest jak najszybsza konsultacja lekarska, gdyż może okazać się, że jest to zespół cieśni nadgarstka. Co to takiego? Jest to choroba nadgarstka, której przyczyną jest przeciążenie. Najczęściej jest następstwem czynności, które stale się powtarza i którym sprzyja duże obciążenie. Dolegliwość ta dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn. Operacja cieśni nadgarstka jest skutecznym sposobem na pozbycie się problemu.

zespół cieśni nadgarstka leczenie operacyjne

Operacja nadgarstka sprawi, że w krótkim czasie po wykonaniu zabiegu ustąpią dolegliwości bólowe i wróci sprawność w dłoni. Zespół cieśni nadgarstka leczenie operacyjne wykonywane jest w ramach świadczeń refundowanych. Jeżeli ktoś nie chce oczekiwać w kolejce na zabieg może zgłosić się do prywatnego gabinetu medycznego.

Możesz również polubić…