Neophalloplastyka, waginoplastyka Poznań. Operacja zmiany płci

Zmiana płci w sposób formalny to proces niezwykle skomplikowany (zarówno w aspekcie medycznym jak i formalnym), jednak do przejścia, dla każdego, komu mocno zależy na tym, aby wreszcie poczuć się komfortowo we własnym ciele. Należy jednak pamiętać o tym, że operacja związana ze zmianą płci, to poważny zabieg medyczny obarczony pewnym stopniem ryzyka.

neophalloplastyka

Nie ma co ukrywać – pacjent musi także przygotować się na pewną ilość bólu, który w dzisiejszych czasach na szczęście można skutecznie zmniejszyć stosując odpowiednio dobraną kurację przeciwbólową. neophalloplastyka armur Kraków to zabieg operacyjny podczas którego kształtowana jest moszna oraz prącie. Jest to trzeci z kolejnych zabiegów, którym muszą poddać się osoby zmieniające płeć. Warto zaznaczyć, że operacje na narządach płciowych dokonywane są nie tylko na osobach transseksualnych.

waginoplastyka Poznań

Coraz popularniejsza staje się także waginoplastyka Poznań. Na waginoplastykę decydują się przeważnie panie, które są niezadowolone zarówno z wyglądu jak i wymiarów swojej pochwy. Korekcja narządu płciowego umożliwia czerpanie większej satysfakcji ze współżycia.

 

Możesz również polubić…